1. |
szerda |
|
|
|
2. |
csütörtök |
|
|
|
3. |
péntek |
Katolikus iskolák pedagógusainak világnézeti-spirituális képzése |
15 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
4. |
szombat |
Katolikus iskolák pedagógusainak világnézeti-spirituális képzése |
15 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Fiatal családok, gyermeket várók és tervezők életre növelő szemináriuma |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
5. |
vasárnap |
Fiatal családok, gyermeket várók és tervezők életre növelő szemináriuma |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Szent Kvirin-búcsú a szaléziaknál |
10 óra |
|
Bérmálás (Szentgotthárd ) |
10 óra |
Szentgotthárd, Nagyboldogasszony-templom |
Bérmálás (Győrvár) |
15 óra |
Győrvár, Árpád-házi Szent Erzsébet templom |
6. |
hétfő |
|
|
|
7. |
kedd |
Pannonia Sacra - pódiumbeszélgetés-sorozat a szombathelyi KÉSZ szervezésében |
17.30 óra |
Pannónia Étteremben (Szombathely, Fő tér 29.) |
8. |
szerda |
|
|
|
9. |
csütörtök |
|
|
|
10. |
péntek |
Ministráns focikupa döntő Csesztregen |
13 óra |
Csesztreg |
11. |
szombat |
Gyalogos zarándoklat Szentgotthárdra |
7 óra |
|
12. |
vasárnap |
Bérmálás (Kőszeg) |
15 óra |
Kőszeg, Jézus Szíve templom |
13. |
hétfő |
Bérmálás (Sárvár) |
10 óra |
Sárvár, Szent Miklós-templom |
Bérmálás (Gyöngyösfalu) |
15 óra |
Gyöngyösfalu, Szent Márton-templom |
14. |
kedd |
Püspöki szentmise a Székesegyház felszentelésének 197. évfordulóján |
19 óra |
Szombathely, Székesegyház |
15. |
szerda |
Hitoktatók év végi Te Deum ünnepsége |
17 óra |
Szombathely, Szent Márton-templom |
KÉSZ-előadás (Szombathely) |
17.30 óra |
Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium |
16. |
csütörtök |
Konkurzus |
9 óra |
|
17. |
péntek |
Szentségimádás a pap- és diakónusszentelés előestéjén |
20 óra |
Szombathely, Székesegyház |
18. |
szombat |
A Mindszenty József élete című kiállítás megnyitója |
19 óra |
Körmend, a Batthyány kastély kápolnája |
Pap- és diakónusszentelés a Székesegyházban |
10 óra |
Szombathely, Székesegyház |
19. |
vasárnap |
|
|
|
20. |
hétfő |
Négy héten keresztül várja a gyerekeket a szalézi nyári napközis tábor |
8 óra |
Szalézi Ifjúsági Oratórium (Szombathely, Táncsics Mihály utca 44.) |
Hat héten át várja a gyerekeket a karitász nyári tábor Nardán |
|
Narda |
Papi lelkigyakorlat a Martineumban |
12 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
21. |
kedd |
Papi lelkigyakorlat a Martineumban |
12 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
22. |
szerda |
Papi lelkigyakorlat a Martineumban |
12 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
23. |
csütörtök |
Papi lelkigyakorlat a Martineumban |
12 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
24. |
péntek |
Kis-Máriacelli Mozgalom Brenner János boldoggá avatásáért |
17 óra |
Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom |
25. |
szombat |
Gyalogos zarándoklat Szentgotthárdról Maria Bildre |
|
|
26. |
vasárnap |
Kis-Máriacelli Mozgalom Brenner János boldoggá avatásáért |
10 óra |
Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom |
27. |
hétfő |
Négy héten keresztül várja a gyerekeket a szalézi nyári napközis tábor |
8 óra |
Szalézi Ifjúsági Oratórium (Szombathely, Táncsics Mihály utca 44.) |
Hat héten át várja a gyerekeket a karitász nyári tábor Nardán |
|
Narda |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei hivatásgondozó lelkigyakorlat |
|
Körmend, Szent Erzsébet Plébánia |
28. |
kedd |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei hivatásgondozó lelkigyakorlat |
|
Körmend, Szent Erzsébet Plébánia |
29. |
szerda |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei hivatásgondozó lelkigyakorlat |
|
Körmend, Szent Erzsébet Plébánia |
A Szent Pál Szociális Központ átadása |
11 óra |
Kemenespálfa |
30. |
csütörtök |
Egyházmegyei hivatásgondozó lelkigyakorlat |
|
Körmend, Szent Erzsébet Plébánia |