1. |
péntek |
A Lenti Esperesi Kerület ministránsfoci rangadója |
15 óra |
Csesztreg |
A Zalaegerszegi Esperesi Kerület ministránsfoci rangadója |
15 óra |
Teskánd |
Lelkipásztori munkatársak képzése |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
2. |
szombat |
Lelkipásztori munkatársak képzése |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei métabajnokság Sorokpolányban |
10 óra |
Sorokpolány, Sportpálya (Petőfi S. u. 19.) |
Bérmálás Egerváron |
10 óra |
Egervár (Alexandriai Szent Katalin templom) |
Bérmálás Letenyén |
15 óra |
Letenye (Szentháromság-templom) |
3. |
vasárnap |
Lelkipásztori munkatársak képzése |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Bérmálás Vasszécsenyben |
10 óra |
Vasszécseny (Nagyboldogasszony-templom) |
Bérmálás Bagodon |
15 óra |
Bagod (Szent István király templom) |
Jánosházi hívek fogadalmi zarándoklata Celldömölkre |
|
Celldömölk |
Jótékonysági koncert a Szent Márton-templomban |
20.30 óra |
Szombathely, Szent Márton-templom |
4. |
hétfő |
|
|
|
5. |
kedd |
|
|
|
6. |
szerda |
|
|
|
7. |
csütörtök |
Az egyházmegye is bekapcsolódik az ünnepi könyvhét programjába |
|
|
8. |
péntek |
Az egyházmegye is bekapcsolódik az ünnepi könyvhét programjába |
|
|
Egyházmegyei ministráns focikupa döntő |
13 óra |
Csesztreg |
9. |
szombat |
Az egyházmegye is bekapcsolódik az ünnepi könyvhét programjába |
|
|
Bérmálás Pákán |
10 óra |
Páka (Szent Péter és Pál apostolok templom) |
10. |
vasárnap |
Az egyházmegye is bekapcsolódik az ünnepi könyvhét programjába |
|
|
Úrnapja, a szentmise után körmenettel |
9 óra |
Szombathely, Székesegyház |
11. |
hétfő |
Az egyházmegye is bekapcsolódik az ünnepi könyvhét programjába |
|
|
12. |
kedd |
|
|
|
13. |
szerda |
Fatimai szentmise a Jó Pásztor kápolnában |
19 óra |
Szentgotthárd, Jó Pásztor (Brenner János) kápolna |
14. |
csütörtök |
Püspöki szentmise a Székesegyház felszentelésének 198. évfordulóján |
19 óra |
Szombathely, Székesegyház |
15. |
péntek |
Lelkipásztori munkatársak képzése |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
16. |
szombat |
Lelkipásztori munkatársak képzése |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Dr. Horváth Lóránt Ödön gyémántmiséje |
10 óra |
Szombathely, Székesegyház |
Bérmálás Egyházasrádócon |
15 óra |
Egyházasrádóc (Szent András apostol templom) |
Múzeumok éjszakája az egyházmegyei múzeumban |
15 óra |
Szombathely, Püspöki Palota-Sala Terrena |
17. |
vasárnap |
Lelkipásztori munkatársak képzése |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Bérmálás Celldömölkön |
15 óra |
Celldömölk (Szent Miklós-templom) |
Plébániai családnap Jánosházán |
|
Jánosháza |
18. |
hétfő |
Egyházmegyei Karitász tábor Nardán |
|
Narda, plébániai karitász-ház |
19. |
kedd |
|
|
|
20. |
szerda |
Pedagógusok köszöntése-Szent Gellért díjak átadása |
17 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia belső udvara |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
20 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
21. |
csütörtök |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
20 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
22. |
péntek |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
20 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Szentségimádás a pap- és diakónusszentelés előestéjén |
20 óra |
Szombathely |
23. |
szombat |
Pedagógusok nyári lelkigyakorlata a Martineumban |
20 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Pap- és diakónusszentelés a Székesegyházban |
10 óra |
Szombathely, Székesegyház |
24. |
vasárnap |
Németh Csaba atya újmiséje Bánokszentgyörgyön |
16 óra |
Bánokszentgyörgy, Szent György-templom |
Bérmálás Ölbőn |
10 óra |
Ölbő (Szent Miklós-templom) |
Bérmálás Jánosházán |
15 óra |
Jánosháza (Keresztelő Szent János templom) |
Dr. Geosits István ny. plébános gyémántmiséje |
15 óra |
Klingenbach |
A sárvári Szent László iskola öregdiákjainak találkozója |
|
|
25. |
hétfő |
Egyházmegyei Karitász tábor Nardán |
|
Narda, plébániai karitász-ház |
Papi lelkigyakorlat |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei ministráns tábor Szentgotthárdon |
|
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskolában (Füzesi út 7.) |
26. |
kedd |
Papi lelkigyakorlat |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei ministráns tábor Szentgotthárdon |
|
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskolában (Füzesi út 7.) |
Könyvbemutató a Szent Márton Látogatóközpontban |
17 óra |
Szombathely, Szent Márton Látogatóközpont |
27. |
szerda |
Papi lelkigyakorlat |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei ministráns tábor Szentgotthárdon |
|
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskolában (Füzesi út 7.) |
28. |
csütörtök |
Papi lelkigyakorlat |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Egyházmegyei ministráns tábor Szentgotthárdon |
|
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskolában (Füzesi út 7.) |
Hitoktatók Te Deum ünnepsége |
17 óra |
Szombathely, Székesegyház |
29. |
péntek |
Egyházmegyei ministráns tábor Szentgotthárdon |
|
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskolában (Füzesi út 7.) |
Újmisések szentmiséje a Jó Pásztor kápolnában |
18 óra |
Szentgotthárd, Jó Pásztor (Brenner János) kápolna |
Lelki zarándoklaton Szent Márton püspökkel |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
30. |
szombat |
Egyházmegyei ministráns tábor Szentgotthárdon |
|
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskolában (Füzesi út 7.) |
Lelki zarándoklaton Szent Márton püspökkel |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Gyalogos zarándoklat Szentgotthárdról Mariabildre |
6 óra |
Mariabild |
Jubiláns házasok találkozója |
10 óra |
Szombathely, Székesegyház |