1. |
szombat |
Iskolaelőkészítő ovisuli Jánosházán |
9 óra |
Jánosháza, Szent Imre Általános Iskola |
Plébániai bál Jánosházán |
19.30 óra |
Jánosháza, Batthyány Lajos Művelődési Ház |
Szerzetesi közösségek találkozója a megszentelt élet napján |
10 óra |
Zalaegerszeg, Ferences Rendház |
2. |
vasárnap |
|
|
|
3. |
hétfő |
A Júlia című monodráma a Brenner kollégiumban |
19.30 óra |
Szombathely, Brenner János Kollégium |
4. |
kedd |
|
|
|
5. |
szerda |
Iskolaelőkészítő a Brenner János Általános Iskolában |
17 óra |
Szombathely, Brenner János Általános Iskola (Hollán Ernő utca 8.) |
6. |
csütörtök |
|
|
|
7. |
péntek |
|
|
|
8. |
szombat |
A felújított plébániaépület megáldása Hegyfalun |
10 óra |
Hegyfalu |
Óvodás bál a Martineumban |
19 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
9. |
vasárnap |
|
|
|
10. |
hétfő |
Egyházmegyei papi lelkinap |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
A házasság hete Zalaegerszegen |
|
Zalaegerszeg |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
11. |
kedd |
A házasság hete Zalaegerszegen |
|
Zalaegerszeg |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
KÉSZ előadás Körmenden |
18 óra |
Körmend, Városháza |
12. |
szerda |
A házasság hete Zalaegerszegen |
|
Zalaegerszeg |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
13. |
csütörtök |
A házasság hete Zalaegerszegen |
|
Zalaegerszeg |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
Fatimai engesztelő este Zalaegerszegen |
18 óra |
Zalaegerszeg, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve templom |
Fatimai engesztelő est Kőszegen |
18 óra |
Kőszeg, Jézus Szíve templom |
A KÉSZ előadás Szombathelyen |
18.30 óra |
Szombathely, NymE (Berzsenyi tér 2.) |
Szentségimádás papokért és papi hivatásokért a Madonna-kápolnában |
18.45 óra |
Szombathely, Székesegyház (Madonna-kápolna) |
14. |
péntek |
A házasság hete Zalaegerszegen |
|
Zalaegerszeg |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
Szalagavató bál a Mindszenty iskolában |
18 óra |
Zalaegerszeg, Mindszenty József Általános Iskola Gimnázium és Kollégium |
15. |
szombat |
A házasság hete Zalaegerszegen |
|
Zalaegerszeg |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
A Szent Imre Általános Iskola farsangi bálja |
15 óra |
Jánosháza, Batthyány Lajos Művelődési Ház |
Tematikus lelkinapok különböző imafajták ismertetésével |
9.30 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
24 órás szentségimádás Szombathelyen |
|
Szombathely, Jézus Szíve templom |
16. |
vasárnap |
A házasság hete Szombathelyen |
18.45 óra |
Szombathely |
17. |
hétfő |
|
|
|
18. |
kedd |
|
|
|
19. |
szerda |
Iskolaelőkészítő a Brenner János Általános Iskolában |
17 óra |
Szombathely, Brenner János Általános Iskola (Hollán Ernő utca 8.) |
20. |
csütörtök |
Mindszenty bíborost bemutató kiállítás Letenyén |
18 óra |
Letenye, Fáklya Művelődési Központ |
21. |
péntek |
Családi gubancbogozó |
17 óra |
Gencsapáti, Művelődési Ház és Könyvtár (Szentegyház u. 5.) |
22. |
szombat |
Egyházi szolgálattevők továbbképzése |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Jegyesoktatók képzése |
9.30 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Nyílt nap a győri szemináriumban |
10 óra |
Győr, Győri Papnevelő Intézet |
23. |
vasárnap |
|
|
|
24. |
hétfő |
|
|
|
25. |
kedd |
A Kemenesaljai Esperesi Kerület hittanversenye |
14 óra |
Jánosháza, Szent Imre Általános Iskola |
26. |
szerda |
|
|
|
27. |
csütörtök |
|
|
|
28. |
péntek |
Szentségimádási nap Hosszúperesztegen |
10.30 óra |
Hosszúpereszteg, Szent István király templom |
Engesztelő est Csehimindszenten |
18 óra |
Csehimindszent, Mindenszentek-templom |