Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

  

«

Eseménynaptár – 2008. augusztus

1. péntek Püspöki szentmise a medjugorje-i zarándok számára 06.30 Székesegyház
Egyházmegyei ifjúsági zarándoklat a medjugorje-i ifjúsági találkozóra
2. szombat Egyházmegyei ifjúsági zarándoklat a medjugorje-i ifjúsági találkozóra
Porciunculai búcsú ünnepe Jézus Szíve Ferences templom (Zalaegerszeg)
3. vasárnap Egyházmegyei ifjúsági zarándoklat a medjugorje-i ifjúsági találkozóra
4. hétfő Egyházmegyei ifjúsági zarándoklat a medjugorje-i ifjúsági találkozóra
5. kedd Egyházmegyei ifjúsági zarándoklat a medjugorje-i ifjúsági találkozóra
6. szerda P. Kerkai Jenő püspöki emlékmise és fáklyás körmenet 19.30 Csesztreg
7. csütörtök
8. péntek
9. szombat Templom megáldás 10.00 Vasszécseny
10. vasárnap Püspöki szentmise Zalalövőn 08.30 Zalalövő (Szent László király plébániatemplom)
11. hétfő
12. kedd
13. szerda Fatimai este a szombathelyi Szent István király templomban 18 óra Szombathely-Szent István király Plébániatemplom
14. csütörtök
15. péntek
16. szombat Szent Ilona kápolna megáldása igeliturgia keretében 12.00 Gyöngyösfalu
Elischer Balázs orgonahangversenye 19.30 Szombathely - Kálvária templom
17. vasárnap A pusztacsatári kegytemplom búcsúünnepe 12.00 Pusztacsatár
18. hétfő
19. kedd
20. szerda Püspöki szentmise Szent István ünnepén 08.30
Szent István ünnepség és templombúcsú 9 óra Szombathely-Szent István király Plébániatemplom melletti tér
A Szent István kápolna búcsúünnepe 10.00 Szentpéterfa
Szent István napi templombúcsú 08.45 Felsőcsatár
21. csütörtök
22. péntek Engesztelő imaösszejövetel 19.00 Babosdöbréte
Éjszakai Szentségimádás Körmend, Szent Erzsébet Plébániatemplom
23. szombat Éjszakai Szentségimádás Körmend, Szent Erzsébet Plébániatemplom
A Jó Pásztor kápolna búcsúja 15.00 Szentgotthárd-Zsida
24. vasárnap Csere Márta (ének) és Soós János (orgona) koncertje 18.00 Ciszterci templom (Szentgotthárd)
25. hétfő Hivatásgondozó lelkigyakorlat
26. kedd Hivatásgondozó lelkigyakorlat
Templom megáldás 18.00 Narda - Kisnarda
27. szerda Hivatásgondozó lelkigyakorlat
28. csütörtök Hivatásgondozó lelkigyakorlat
Taizéi imaóra 19 óra Zárdatemplom (Szombathely)
29. péntek
30. szombat Lelkipásztorok és szüleik zarándoklata Szentgotthárd-Zsida, Jó Pásztor kápolna
31. vasárnap Püspöki szentmise 10.00 Tanakajd