Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

  

«

Eseménynaptár – 2008. szeptember

1. hétfő
2. kedd
3. szerda
4. csütörtök
5. péntek
6. szombat Szentségimádás a Jézus Szíve plébániatemplomban
Plébániaház megáldása
Iskolakápolna megáldásának évfordulója 10 óra Gyanógeregye
Szabadtéri szentmise Táplánszentkereszten 9.30 óra Táplánszentkereszt
7. vasárnap
8. hétfő
9. kedd
10. szerda Tanévnyitó szentmise Táplánszentkereszten 15 óra Táplánszentkereszt-Szent Lőrinc templom
11. csütörtök Szentségimádás papokért és papi hivatásokért 20 óra Szombathely, Székesegyház
12. péntek Hitoktatók Veni Sancte-ja 16 óra Szombathely, Jézus Szíve templom
13. szombat Fatimai est 18 óra Szombathely, Szent István király templom
Főiskolás Veni Sancte 8 óra Székesegyház-Madonna kápolna
Ünnepség a Szűzanya tiszteletére (Jánosháza)
Fatimai körmenet Oladon
Kis-Máriacelli főbúcsú Celldömölk
14. vasárnap Kis-Máriacelli főbúcsú Celldömölk
Mária neve napi búcsú 10 óra Vasvár
Bérmálás (Hegyfalu) 15 óra Hegyfalu
Tanévnyitó szentmise Szombathely-Szentkirályon 9 óra Szombathely-Szent István király templom
Egésznapos szentségimádás Szombathely - Kálvária templom
15. hétfő Egyházmegyei papi lelki nap 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
16. kedd
17. szerda
18. csütörtök A Rumi Többcélú Gyógypedagógiai Intézmény növendékeinek tanévnyitó szentmiséje
19. péntek Szakrális Művészetek Hete 9 óra Szombathely, Püspöki Palota - Sala Terrena
20. szombat Egyházmegyei Métabajnokság 9 óra Kőszeg, Csónakázó-tó
Egyházközségi sajtóreferensek találkozója 10 óra Szombathely, Püspöki Palota
Bérmálás (Csesztreg) 14.30 óra Csesztreg
21. vasárnap Bérmálás (Meggyeskovácsi) 15 óra Meggyeskovácsi
Plébánia megáldás (Torony) 10 óra Torony
"Hálaadás a jó termésért” szertartás (Jánosháza)
Milejszegi szentmise a Kossuth Rádióban
22. hétfő Misztikus Malom - Biblikus lelkigyakorlat Szent Pál és a Biblia évében
23. kedd Misztikus Malom - Biblikus lelkigyakorlat Szent Pál és a Biblia évében
Megemlékezés Szent Pió atya halálának 40. évfordulójáról (Szombathely) 16.30 óra Szombathely, Székesegyház
24. szerda Misztikus Malom - Biblikus lelkigyakorlat Szent Pál és a Biblia évében
25. csütörtök Misztikus Malom - Biblikus lelkigyakorlat Szent Pál és a Biblia évében
Taizéi imaóra (Szombathely) 19 óra Szombathely-Zanat
26. péntek "Ép testben ép lélek" című előadás (Szombathely) 18 óra Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely)
27. szombat
28. vasárnap
29. hétfő
30. kedd KÉSZ Szombathelyi Csoport - Keveházi László előadása 18 óra Premontrei Gimnázium díszterme (Szombathely)