Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2009. július

1. szerda Hitoktatók nyári lelkigyakorlata 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
2. csütörtök Hitoktatók nyári lelkigyakorlata 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Papi találkozó Lentiben 15 óra Lenti
3. péntek
4. szombat Bérmálás (Kőszeg) 10 óra Kőszeg, Jézus Szíve-templom
Bérmálás (Zalaháshágy) 15 óra Zalaháshágy, Szentháromság-templom
24 órás szentségimádás (Szombathely) Szombathely, Szent István király-templom (Szentkirály)
5. vasárnap Bérmálás (Vát) 10 óra Vát, Szent Kozma és Damján-templom
Bérmálás (Hegyfalu) 15 óra Hegyfalu, Szent Kereszt felmagasztalása-templom
Miród-forrás napok 2009 15 óra Kemestaródfa, Sarlós Boldogasszony-templom
6. hétfő Egyházmegyei Hivatásgondozó Lelkigyakorlat (Csesztreg) Csesztreg
7. kedd Egyházmegyei Hivatásgondozó Lelkigyakorlat (Csesztreg) Csesztreg
8. szerda Egyházmegyei Hivatásgondozó Lelkigyakorlat (Csesztreg) Csesztreg
9. csütörtök Egyházmegyei Hivatásgondozó Lelkigyakorlat (Csesztreg) Csesztreg
Szentségimádás papokért és papi hivatásokért 20 óra Szombathely, Székesegyház
10. péntek Egyházmegyei Hivatásgondozó Lelkigyakorlat (Csesztreg) Csesztreg
11. szombat
12. vasárnap
13. hétfő Fatimai este Szombathelyen 18 óra Szombathely, Szent István király templom
II. Egyházmegyei mariazell-i gyalogos zarándoklat Mariazell
14. kedd II. Egyházmegyei mariazell-i gyalogos zarándoklat Mariazell
15. szerda II. Egyházmegyei mariazell-i gyalogos zarándoklat Mariazell
Szalézi ministránstábor (Péliföldszentkereszt) 15 óra Péliföldszentkereszt
16. csütörtök II. Egyházmegyei mariazell-i gyalogos zarándoklat Mariazell
Szalézi ministránstábor (Péliföldszentkereszt) 15 óra Péliföldszentkereszt
17. péntek II. Egyházmegyei mariazell-i gyalogos zarándoklat Mariazell
Szalézi ministránstábor (Péliföldszentkereszt) 15 óra Péliföldszentkereszt
Kiengesztelődés Lelkigyakorlata (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
18. szombat Szalézi ministránstábor (Péliföldszentkereszt) 15 óra Péliföldszentkereszt
Kiengesztelődés Lelkigyakorlata (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
19. vasárnap Kiengesztelődés Lelkigyakorlata (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
20. hétfő
21. kedd
22. szerda
23. csütörtök
24. péntek
25. szombat
26. vasárnap Fogadalmi szentmise (Kiscsehi) Kiscsehi, Rózsafüzér Királynője-templom
Egyházmegyei ifjúsági tábor (Őrimagyarósd) Őrimagyarósd
27. hétfő Egyházmegyei ifjúsági tábor (Őrimagyarósd) Őrimagyarósd
28. kedd Egyházmegyei ifjúsági tábor (Őrimagyarósd) Őrimagyarósd
29. szerda Egyházmegyei ifjúsági tábor (Őrimagyarósd) Őrimagyarósd
30. csütörtök Egyházmegyei ifjúsági tábor (Őrimagyarósd) Őrimagyarósd
31. péntek Egyházmegyei ifjúsági tábor (Őrimagyarósd) Őrimagyarósd