Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2009. október

1. csütörtök
2. péntek
3. szombat Karitász önkéntesek képzése (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Püspöki szentmise (Vasegerszeg) 10 óra Vasegerszeg
Vas megyei Ferences Öregdiákok és Családtagjaik Találkozója (Szombathely) 16.45 óra Szombathely, Szent Erzsébet Ferences-templom
4. vasárnap Bérmálás (Zalaegerszeg) 10 óra Zalaegerszeg, Jézus Szíve-templom
Bérmálás (Ikervár) 15 óra Ikervár, Szent György-templom
Templombúcsú (Maróc) Maróc, Rózsafüzér Királynője-templom
5. hétfő Egyházmegyei papi lelki nap 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Ifjúsági Bizottságának Tanulmányi Napjai Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
6. kedd A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Ifjúsági Bizottságának Tanulmányi Napjai Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Ünnepi püspöki szentmise (Rátót) 13 óra Rátót
7. szerda A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Ifjúsági Bizottságának Tanulmányi Napjai Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Kereszút megáldás (Zalaegerszeg) 18 óra Zalaegerszeg, Norte Dame Zárdakápolna
8. csütörtök Szentségimádás papokért és papi hivatásokért (Szombathely) 19 óra Szombathely, Székesegyház
9. péntek Katolikus iskolák pedagógusainak képzése (Szombathely) 15 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Családcsoportok felelőseinek találkozója (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
10. szombat Katolikus iskolák pedagógusainak képzése (Szombathely) 15 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Családcsoportok felelőseinek találkozója (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Bérmálás (Kenyeri) 10 óra Kenyeri, Sarlós Boldogasszony-templom
A Karmel együttes előadása (Gencsapáti) 18.30 óra Gencsapáti, Szent Jakab-templom
Búcsúi ünnepség (Szombathely) 16.45 óra Szombathely, Fatimai Szűzanya Szeplőtelen Szíve tiszteletére és Boldog Batthyány-Strattmann László emlékére épült templom
11. vasárnap Családcsoportok felelőseinek találkozója (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Bérmálás (Zalatárnok) 15 óra Zalatárnok, Szent Anna-templom
Templombúcsú (Kissziget) Kissziget, Magyarok Nagyasszonya-templom
Templombúcsú (Lasztonya) Lasztonya, Rózsafüzér Királynője-templom
Melocco Miklós szobrászművész előadása (Becsehely) 9.30 óra Becsehely, Keresztelő Szent János-templom
12. hétfő
13. kedd Fatimai este (Szombathely-Szentkirály) 17 óra Szombathely, Szent István király-templom
Élet a Lélekben című szeminárium (Szombathely) Szombathely, Sarlós Boldogasszony Főplébánia
Szentmise a Jó Pásztor-kápolnánál (Szentgotthárd-Zsida) 15 óra Szentgotthárd, Jó Pásztor-kápolna
14. szerda
15. csütörtök
16. péntek Családcsoportok Közösségteremtő Hétvégéje (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
17. szombat Családcsoportok Közösségteremtő Hétvégéje (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Karitász önkéntesek képzése (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Bérmálás (Zalabaksa) 15 óra Zalabaksa, Szűz Mária Világ Királynője-templom
Hálaadás a szaléziak 80 éves jelenlétéért (Szombathely) 10.30 óra Szombathely, Szent Kvirin (Szalézi) templom
Međjugorje-nap (Becsehely) 14 óra Becsehely, Keresztelő Szent János-templom
Fülöp-kurzus (Szentgotthárd) 9 óra Szentgotthárd, Nagyboldogasszony Plébánia
18. vasárnap Családcsoportok Közösségteremtő Hétvégéje (Szombathely) Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Fülöp-kurzus (Szentgotthárd) 9 óra Szentgotthárd, Nagyboldogasszony Plébánia
19. hétfő
20. kedd KÉSZ Körmendi Csoport (Körmend) 18 óra Körmend, Polgármesteri Hivatal nagyterme
21. szerda
22. csütörtök
23. péntek Martinus zarándoklat (Bakonybél, Veszprém) 6 óra Bakonybél, Veszprém
Megemlékező szentmise (Milejszeg) 18 óra Milejszeg, Assisi Szent Ferenc-templom
Regionális Taizéi Találkozó (Pécs) Pécs
24. szombat Regionális Taizéi Találkozó (Pécs) Pécs
Bérmálás (Csehimindszent) 15 óra Csehimindszent, Mindenszentek-templom
Bérmálás (Káld) 10 óra Káld, Keresztelő Szent János-templom
24 órás szentségimádás (Szombathely) Szombathely, Szent Erzsébet-templom (Ferences)
25. vasárnap Regionális Taizéi Találkozó (Pécs) Pécs
Templombúcsú (Kiscsehi) Kiscsehi, Rózsafüzér Királynője-templom
Szent Vendel-napi búcsúi szentmise (Milejszeg) 10.15 óra Milejszeg, Assisi Szent Ferenc-templom
26. hétfő Hitoktatók továbbképzése (Szombathely) 9.30 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
27. kedd
28. szerda
29. csütörtök Taizéi imaóra (Gencsapáti) 19 óra Gencsapáti, Szent István király-templom
30. péntek
31. szombat