1. |
vasárnap |
Püspöki szentmise (Pinkamindszent) |
10 óra |
Pinkamindszent, Mindenszentek-templom |
2. |
hétfő |
Püspöki szentmise az egyházmegye elhunyt püspökeiért és papjaiért |
6.45 óra |
Szombathely, Székesegyház |
3. |
kedd |
Capella Savaria együttes hangversenye (Szombathely) |
19.30 óra |
Szombathely, Szent Márton-templom |
4. |
szerda |
Szent Márton heti gyerekprogram a Szombathelyi Képtárban |
10 óra |
Szombathely, Képtár |
5. |
csütörtök |
Önzés és elmagányosodás: A társadalmi fejlődés zsákutcái-analógiák a biológiai evolúció világából |
15.30 óra |
Szombathely, Markusovszky Kórház Romhányi előadóterme. |
Király Ferenc szobrászművész kiállításának megnyitója |
|
Szombathely, Képtár |
6. |
péntek |
Bíró László tábori püspök szentmiséje (Ostffyasszonyfa-Nagysimonyi) |
11 óra |
Ostffyasszonyfa-Nagysimonyi, hadifogoly temető |
7. |
szombat |
Országos Katolikus Karizmatikus Találkozó (Budapest) |
|
Budapest |
Sportnap a szentgotthárdi ministránsoknak |
14.30 óra |
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskola |
Hivatástisztázó lelkigyakorlat (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Brenner János Kollégium |
8. |
vasárnap |
Hivatástisztázó lelkigyakorlat (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Brenner János Kollégium |
9. |
hétfő |
|
|
|
10. |
kedd |
|
|
|
11. |
szerda |
Szent Márton-napi lampionos felvonulás a Szent László-plébániatemplomhoz (Sárvár) |
17.30 óra |
Szent László Katolikus Általános Iskola |
12. |
csütörtök |
Szentségimádás papokért és papi hivatásokért |
19 óra |
Szombathely, Székesegyház |
Fatimai este Szombathelyen |
17 óra |
Szombathely, Szent István király-templom |
Jelenetek Szent Márton életéből című misztériumjáték (Szombathely) |
16 óra |
Szombathely, Székesegyház |
KÉSZ szombathelyi csoport (Szombathely) |
17 óra |
Szombathely, Premontrei Gimnázium díszterme |
Nemzetközi Ifjúságpasztorációs Konferencia a Szombathelyi Egyházmegyében |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
13. |
péntek |
Nemzetközi Ifjúságpasztorációs Konferencia a Szombathelyi Egyházmegyében |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Szent Márton vesperás |
17 óra |
Szombathely, Székesegyház |
Fiatalok lampionos felvonulása és ünnepi megemlékezés |
17.45 óra |
Szombathely, Szent Márton emlékpark |
14. |
szombat |
Nemzetközi Ifjúságpasztorációs Konferencia a Szombathelyi Egyházmegyében |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Ünnepi szentmise Szent Mártonnak, az Egyházmegye védőszentjének ünnepén |
10 óra |
Szombathely, Székesegyház |
Taizéi Imaóra (Zalaegerszeg) |
19.30 óra |
Zalaegerszeg, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve-templom (kertvárosi templom) |
Sportnap a szentgotthárdi ministránsoknak |
14.30 óra |
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskola |
15. |
vasárnap |
|
|
|
16. |
hétfő |
|
|
|
17. |
kedd |
KÉSZ Körmendi Csoport |
18 óra |
Körmend, Polgármesteri Hivatal nagyterme |
18. |
szerda |
Szent Márton heti gyerekprogram a Szombathelyi Képtárban |
10 óra |
Szombathely, Képtár |
A katolikus iskolák pedagógusainak világnézeti, spirituális képzése című program tanúsítványainak átadása (Szombathely) |
17 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Élelmiszerosztás a plébániai karitászokon keresztül (Szombathely) |
|
|
19. |
csütörtök |
|
|
|
20. |
péntek |
Rászorulók Erzsébet-napi rendezvénye (Szombathely-Olad) |
16 óra |
Szombathely, Fatimai Szűzanya Szeplőtelen Szíve tiszteletére és Boldog Batthyány-Strattmann László emlékére épült templom |
21. |
szombat |
Egyházmegyei Adventi Családi Lelkinap (Jánosháza) |
9 óra |
Jánosháza |
Sportnap a szentgotthárdi ministránsoknak |
14.30 óra |
Szentgotthárd, Széchenyi István Általános Iskola |
24 órás szentségimádás (Szombathely) |
|
Szombathely, Szentháromság-templom (Olad) |
A Szombathelyi Egyházmegyei Karitász és a Plébániai Karitászosok Szent Erzsébet-napi rendezvénye (Szombathely) |
9 óra |
Szombathely, Szent Márton-templom |
Mindszenty-emléknap (Kadarkút) |
10 óra |
Kadarkút, Művelődési ház |
Jótékonysági hangverseny (Kőszeg) |
16 óra |
Kőszeg, Jézus Szíve-templom |
Dr. Áment Lukács bencés szerzetes, orgonaművész orgonahangversenye (Rábakethely) |
17 óra |
Rábakethely, Mindenszentek-templom |
22. |
vasárnap |
Jótékonysági előadás (Szombathely-Petőfi telep) |
15 óra |
Szombathely-Petőfi telep, Jézus Szíve-templom |
Dr. Stift Zoltán atya kiállításának megnyitója (Zalaegerszeg) |
16 óra |
Zalaegerszeg, Mindszenty József Általános Iskola Gimnázium és Kollégium |
23. |
hétfő |
Élelmiszerosztás a plébániai karitászokon keresztül (Szombathely) |
|
|
24. |
kedd |
|
|
|
25. |
szerda |
A Paulik Családi Zenekar koncertje (Zalaegerszeg) |
16 óra |
Zalaegerszeg, Mindszenty József Általános Iskola Gimnázium és Kollégium |
26. |
csütörtök |
Taizéi imaóra (Szombathely) |
19 óra |
Szombathely, Kálvária-templom |
27. |
péntek |
A Szombathelyi Egyházmegyei Karitász dolgozóinak lelkigyakorlata (Szombathely) |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Családcsoportok felelőseinek találkozója (Szombathely) |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
28. |
szombat |
A Szombathelyi Egyházmegyei Karitász dolgozóinak lelkigyakorlata (Szombathely) |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Családcsoportok felelőseinek találkozója (Szombathely) |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Jáki Esperesi Kerületi ifjúsági találkozó |
8 óra |
Ják, közösségi ház |
29. |
vasárnap |
Családcsoportok felelőseinek találkozója (Szombathely) |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Ünnepi püspöki szentmise és szobormegáldás |
18 óra |
Szombathely, Krisztus király-templom (Kámon) |
Püspöki szentmise (Zalaegerszeg) |
11 óra |
Zalaegerszeg, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve-templom (kertvárosi templom) |
30. |
hétfő |
Egyházmegyei papi lelki nap |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Szóról szóra párbeszéd (Szombathely) |
19 óra |
Weöres Sándor Színház, Klub |