Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2010. szeptember

1. szerda
2. csütörtök
3. péntek
4. szombat
5. vasárnap Bérmálás (Apátistvánfalva) 16 óra Apátistvánfalva
Boldog Kalkuttai Teréz anyára emlékeznek a Székesegyházban (Szombathely) 19 óra Szombathely, Székesegyház
6. hétfő Egyházmegyei papi lelkinap (Szombathely) 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
7. kedd
8. szerda Templomi padok megszentelése (Dobronhegy) 14.30 óra Dobronhegy, Szent Ilona-kápolna
9. csütörtök Szentségimádás papokért és papi hivatásokért (Szombathely) 20 óra Szombathely, Székesegyház
10. péntek Fülöp-kurzus (Kőszeg) Kőszeg, Szent Imre Missziósház
11. szombat Fülöp-kurzus (Kőszeg) Kőszeg, Szent Imre Missziósház
Péliföldszentkereszt őszi búcsúja 10.30 óra Péliföldszentkereszt, lourdesi barlang
A Kühár emlékház avatása (Felsőszölnök) 11 óra Felsőszölnök
12. vasárnap Fülöp-kurzus (Kőszeg) Kőszeg, Szent Imre Missziósház
Templombúcsú (Vasvár) 10 óra Vasvár, Szent Kereszt felmagasztalása templom
Templombúcsú (Nárai) 16 óra Nárai, Szent Tamás apostol templom
13. hétfő Fatimai este (Szombathely) 18 óra Szombathely, Szent István király templom
14. kedd Hitoktatók Veni Sancte ünnepsége (Szombathely) 16 óra Szombathely, Szent Márton-templom
15. szerda
16. csütörtök
17. péntek
18. szombat Bérmálás (Jánosháza) 10 óra Jánosháza, Keresztelő Szent János-templom
A pedagógus továbbképzés résztvevőinek tanulmányi kirándulása
19. vasárnap Bérmálás (Rábapaty) 10 óra Rábapaty, Kisboldogasszony-templom
Bérmálás (Bagod) 15 óra Bagod, Szent István király templom
Az Európai Kultúra Napja egyik nyitórendezvénye a Miród-forrásnál 14 óra Kemestaródfa
20. hétfő KÉSZ-előadás (Szombathely) 18 óra Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
21. kedd A Levendula-ház megnyitása és felszentelése (Vásárosmiske) 10 óra Vásárosmiske
22. szerda Fiatalok imaestje a tisztaságért (Szombathely) 20 óra Szombathely, Székesegyház
23. csütörtök
24. péntek
25. szombat Egyházmegyei métabajnokság (Körmend) 9 óra Körmend, Alsóberki sportpálya
24 órás szentségimádás (Szombathely) Szombathely, Szent György-templom (Herény)
26. vasárnap
27. hétfő
28. kedd
29. szerda Baba-mama klub a Főplébánián (Szombathely) 10 óra Szombathely, Székesegyházi Főplébánia
30. csütörtök