Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2010. október

1. péntek KÉSZ-előadás (Szombathely) 18 óra Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Pedagógus továbbképzés a Martineumban (Szombathely) 15 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
2. szombat Pedagógus továbbképzés a Martineumban (Szombathely) 15 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
17. Zalaegerszegi Családfesztivál 9 óra Zalaegerszeg, Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Dózsa György Tagiskola, Kis u. 6.
3. vasárnap
4. hétfő Megemlékezés Assisi Szent Ferencről (Szombathely) 17.30 óra Szombathely, Szent Erzsébet-templom (Ferences)
Egyházmegyei papi lelkinap (Szombathely) 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
5. kedd
6. szerda Barátom, Jézus (Szombathely) 19.30 óra Szombathely, Szent Erzsébet Ferences Plébánia, hittanterem
A Magyar Katolikus Kultúra Napjai című országos rendezvénysorozat szombathelyi programja
7. csütörtök A Magyar Katolikus Kultúra Napjai című országos rendezvénysorozat szombathelyi programja
8. péntek A Magyar Katolikus Kultúra Napjai című országos rendezvénysorozat szombathelyi programja
Jézussal az úton (Szombathely) 19.15 óra Szombathely, Szent Erzsébet Ferences Plébánia, hittanterem
Kérügma kurzus (Gencsapáti) 18 óra Gencsapáti Közösségi Ház, Hunyadi u. 232.
9. szombat A Magyar Katolikus Kultúra Napjai című országos rendezvénysorozat szombathelyi programja
Kérügma kurzus (Gencsapáti) 18 óra Gencsapáti Közösségi Ház, Hunyadi u. 232.
Bérmálás (Milejszeg) 10 óra Milejszeg, Assisi Szent Ferenc-templom
Hitoktatók továbbképzése a Martineumban 9.30 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
10. vasárnap Kérügma kurzus (Gencsapáti) 18 óra Gencsapáti Közösségi Ház, Hunyadi u. 232.
Bérmálás (Zalaegerszeg) 10 óra Zalaegerszeg, Jézus Szíve templom
Bérmálás (Pecöl) 15 óra Pecöl, Kisboldogasszony-templom
11. hétfő
12. kedd Élet a lélekben szeminárium (Szombathely) 18 óra Szombathely, Székesegyházi Főplébánia, Batthyány-terem
13. szerda Fatimai este (Szombathely) 17 óra Szombathely, Szent István király templom
14. csütörtök Szentségimádás papokért és papi hivatásokért (Szombathely) 19 óra Szombathely, Székesegyház
15. péntek 72 óra kompromisszum nélkül
16. szombat 72 óra kompromisszum nélkül
17. vasárnap 72 óra kompromisszum nélkül
18. hétfő Nyílt órák a Brenner János Általános Iskolában 7.30 óra Brenner János Általános Iskola, Hollán Ernő u. 8.
19. kedd KÉSZ-előadás (Körmend) 18 óra Körmend, a Polgármesteri Hivatal nagyterme
Katolikus iskolák kilencedik eukarisztikus kórustalálkozója Sárvár, Szent László-templom
A Foucault-féle ingakísérlet megismétlése a Székesegyházban 10 óra Szombathely, Székesegyház
20. szerda A Foucault-féle ingakísérlet megismétlése a Székesegyházban 10 óra Szombathely, Székesegyház
Képes-levelezőlap kiállítás a Martineumban 15 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
21. csütörtök A Foucault-féle ingakísérlet megismétlése a Székesegyházban 10 óra Szombathely, Székesegyház
22. péntek Író-olvasó találkozó Zalaegerszegen 17 óra Evangélikus parókia, Zalaegerszeg Zárda utca 1.
23. szombat Katolikus karizmatikus evangelizációs délután (Szombathely) 13.30 óra Szombathely, Szent Kvirin-templom (Szalézi)
Batthyány László szobrának felavatása Nádasdon 15 óra
24 órás szentségimádás (Szombathely) Szombathely, Szent Erzsébet-templom (Ferences)
24. vasárnap Bérmálás (Ják) 10 óra Ják, Szent György-templom
Könyvbemutató Olaszfán 15 óra Olaszfa, Szent Miklós-templom
25. hétfő
26. kedd
27. szerda
28. csütörtök Ünnepi szentmise Boldog Batthyány-Strattmann László születésének 140. évfordulóján 16.30 óra Körmend
P. György Alfréd M. I. kamilliánus szerzetes előadása 15.30 óra Szombathely, Markusovszky Kórház Romhányi előadóterme
29. péntek
30. szombat Bérmálás (Csehimindszent) 10 óra Csehimindszent, Mindenszentek-templom
Kaufbeureni kórus a Székesegyházban 18 óra Szombathely, Székesegyház
31. vasárnap