1. |
péntek |
20 éves a Szent Család Óvoda Zalaegerszegen. Hálaadó püspöki szentmise |
16.30 |
Zalaegerszeg, Szent Család Óvoda |
2. |
szombat |
Megemlékezés vitéz Török Bálint őrmesterről Viszákon |
17.00 |
Viszák |
Megemlékezés Kühár János c. esperes, plébános halálának 30. évfordulójáról és Isten Szolgája Alojzij Kozar keresztelési emléktáblájának avatása |
18.00 |
Felsőszölnök |
3. |
vasárnap |
Püspöki szentmise és Veni Sancte Jánosházán |
8.30 |
Jánosháza |
4. |
hétfő |
Rekollekció |
10:00 |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely, Karmelita u. 1.) |
5. |
kedd |
|
|
|
6. |
szerda |
|
|
|
7. |
csütörtök |
Családi (had)erőforrásaink - Előadássorozat házaspároknak a Martineumban |
18.00 |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely, Karmelita u. 1.) |
8. |
péntek |
Kápolna megáldás |
10.00 |
Káld-Farkaserdő |
9. |
szombat |
Mária Neve napi búcsú Vasváron |
|
Vasvár |
Mária búcsú Celldömölkön |
16.00 |
Celldömölk, Nagyboldogasszony-búcsú |
10. |
vasárnap |
Mária Neve napi búcsú Vasváron |
|
Vasvár |
Mária búcsú Celldömölkön |
16.00 |
Celldömölk, Nagyboldogasszony-búcsú |
11. |
hétfő |
|
|
|
12. |
kedd |
|
|
|
13. |
szerda |
Fatimai est Toronyban dr. Székely János megyéspüspökkel |
18.00 |
Torony |
Szentmise a Jó Pásztor kápolnánál |
17:00 |
Szentgotthárd-Zsida, Jó Pásztor kápolna |
14. |
csütörtök |
|
|
|
15. |
péntek |
Lelkipásztori munkatársak lelki- és képzési hétvégéje a Martineum Felnőttképző Akadémián. |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely, Karmelita u. 1.) |
16. |
szombat |
Lelkipásztori munkatársak lelki- és képzési hétvégéje a Martineum Felnőttképző Akadémián. |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely, Karmelita u. 1.) |
Ars Sacra Fesztivál és Nyitott templomok Napja |
|
|
24 órás szentségimádás |
|
Szombathely, Szent Kvirin-templom(Szalézi) |
Mindszenty engesztelő gyalogos zarándoklat Városmajorból Máriaremetére dr. Székely János megyéspsüpökkel |
8.00 |
Budapest |
17. |
vasárnap |
Lelkipásztori munkatársak lelki- és képzési hétvégéje a Martineum Felnőttképző Akadémián. |
|
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely, Karmelita u. 1.) |
A rönöki Szent Imre-templom újraszentelésének 25 éves évfordulója |
11.00 |
Rönök, Szent Imre-templom |
18. |
hétfő |
Pozsonyi János Péter grafikai kiállítása Szombathelyen |
17.00 |
Szombathely, Eölbey-ház |
Mit ad a hit az életünkhöz? Dr. Székely János előadása Sárváron |
19.30 |
Sárvár, Nádasdy-vár |
19. |
kedd |
MARTINUS EXCLUSIVE - BALOG JÓZSEF ZONGORAMŰVÉSZ LISZT- ÉS CHOPIN ESTJE |
19.30 |
Szombathely, Püspöki Palota Díszterme (Szombathely, Berzsenyi Dániel tér 3.) |
20. |
szerda |
MARTINUS EXCLUSIVE - VIRÁGH ANDRÁS ORGONAHANGVERSENYE |
19.30 |
Szombathely,Székesegyház |
21. |
csütörtök |
|
|
|
22. |
péntek |
Egyházmegyei métabajnokság |
15.00 |
Szentpéterfa |
23. |
szombat |
Ars Sacra Fesztivál - Bibliakiállítás Nicken |
17.45 |
Nick, Plébánia |
Karitász ünnepség - Szent Erzsébet Jubileum |
10.00 |
Körmend, Szent Erzsébet-plébániatemplom |
24. |
vasárnap |
Szent László-mise |
10.00 |
Harasztifalu |
Szent Cecília-templom megáldása |
15.00 |
Rábatöttös |
25. |
hétfő |
|
|
|
26. |
kedd |
|
|
|
27. |
szerda |
MARTINUS EXCLUSIVE - DANKOS ATTILA ORGONAHANGVERSENYE |
19.30 |
Szombathely,Székesegyház |
28. |
csütörtök |
Egyháztörténeti kutatások a Nyugat-Dunántúlon - tudományos konferencia és könyvbemutató |
13.00 |
ELTE SEK D. épület fsz. 1. előadó, majd 16 órakor Egyházmegyei Levéltár |
29. |
péntek |
Gyümölcsfeldolgozó megáldása Ölbőn |
11.00 |
Ölbő |
30. |
szombat |
Magyar zarándoknap Marizellban |
|
Marizell |
Martineum 25. |
10.00 |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia (Szombathely, Karmelita u. 1.) |