Szombathelyi Egyházmegye

  

»

<

«

Eseménynaptár – 2019. május

1. szerda Egyházmegyei Zarándoklat Szentgotthárd-Zsida
2. csütörtök
3. péntek A Szent Pál terem restaurált festményeinek átadása 10.00 Szombathely, Püspöki Palota (Berzsenyi Dániel tér 3.)
4. szombat Bérmálás 10.00 Nemesbőd
Bérmálás 17.00 Bánokszentgyörgy
5. vasárnap Bérmálás 10.00 Tornyiszentmiklós
Bérmálás 17.00 Kőszeg, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium
6. hétfő
7. kedd Martinus Exclusive: Molnár Krisztina Rita estje 19.30 Szombathely, Püspöki Palota Díszterme (Szombathely, Berzsenyi Dániel tér 3.)
8. szerda
9. csütörtök
10. péntek
11. szombat Lektoravatás 11.00 Szombathely, Székesegyház
Bérmálás 10.00 Győrvár
Bérmálás 17.00 Zalaegerszeg, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve-templom
12. vasárnap Bérmálás 10.00 Körmend, Szent Erzsébet-templom
Bérmálás 15.00 Zalaegerszeg, Szent Kereszt templomigazgatóság
13. hétfő
14. kedd Martinus Exclusive: Soós János és Pass Róbert orgona és trombita estje 20.00 Szombathely, Székesegyház
15. szerda
16. csütörtök Vasvári káptalan-Vasi települések 1217-2017 - könyvbemutató 9.30 Vasvár, Béke-ház
Szent Márton öröksége Magyarországon és Európában - konferencia Szombathely, Képtár
17. péntek Szent Márton öröksége Magyarországon és Európában - konferencia Szombathely, Képtár
18. szombat Egyházmegyei hittanverseny - döntő Kőszeg, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium
Bérmálás 10.00 Milejszeg
Bérmálás 17.00 Szepetnek
19. vasárnap Bérmálás 10.00 Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom
Bérmálás 17.00 Lenti, Szent Mihály-templom
20. hétfő
21. kedd Martinus Exclusive: Kiss Zsolt, a Pannonhalmi Apátság orgonistájának hangversenye 20.00 Szombathely, Székesegyház
22. szerda
23. csütörtök
24. péntek
25. szombat Bérmálás 17.00 Szentgotthárd, Nagyboldogasszony Plébánia
24 órás szentségimádás Szombathelyen Szombathely, Fatimai Szűzanya Szeplőtelen Szíve és Boldog Batthyány-Strattmann László-templom
26. vasárnap Bérmálás 10.00 Ikervár
Bérmálás 17.00 Rum
27. hétfő
28. kedd Martinus Exclusive: Lakner-Bognár András orgonaestje 20.00 Szombathely, Székesegyház
29. szerda
30. csütörtök "Keresztény szerda esték" - Bartha Angéla SSS előadása 18.00 Szentgotthárd, Refektórium
Elsőáldozók zarándoklata Vasvár
31. péntek Egyházmegyei Ministráns-focibajnokság döntője - általános iskolásoknak 13.00 Csesztreg