Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2020. szeptember

1. kedd
2. szerda
3. csütörtök Zenés szentségimádás az esti szentmise után 20.00 Szombathely, Székesegyház
Szent Márton Esték - Vendég: Király Gábor 17:00 Szombathely, Bárka Pince
4. péntek A Boldog Brenner János Óvoda Bem utcai épületének megáldása 9.30 Szombathely, Bem József utca 9/a.
5. szombat A Család mint hivatás - Lelkinap a Martineumban 9:00 Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Kismáriacelli főbúcsú 15.30 Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom
Mária neve napi búcsú Vasváron Vasvár
6. vasárnap Kismáriacelli főbúcsú 15.30 Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom
Mária neve napi búcsú Vasváron Vasvár
Bérmálás 11.00 Kőszeg, Zárda-templom
Bérmálás 17.00 Zalaegerszeg, Jézus Szíve-templom
A nárai templom felújítás utáni megáldása és a faluház megáldása 8:00 Nárai
7. hétfő
8. kedd Martinus Orgonafesztivál - Louis Vierne 150 - Orgonazene a párizsi Notre Dame-ból 19:30 Szombathely, Székesegyház
9. szerda
10. csütörtök
11. péntek ARS SACRA FESZTIVÁL – Fában megörökített szentek. Bendi László fafaragó, népi iparművész kiállításának megnyitója 17:00 Letenye, Fáklya Művelődési Ház
12. szombat Papszentelés 10.00 Szombathely, Székesegyház
Püspöki szentmise és síremlékekből álló Emlékfal megáldása 18.00 Apátistvánfalva
Szeptember 12. 18.00 - Nyitott Templomok Napja 18:00 Káld, Keresztelő Szent János-templom
Szentségimádás Szombathelyen 2020 Szombathely, Szent Kvirin-templom
13. vasárnap Bérmálás 16.00 Szentpéterfa
Bérmálás 17:00 Zalaegerszeg, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve-templom
14. hétfő Hálaadó szentmise az Annunciáta nővérek rendjének alapítása 100. évfordulóján 19:00 Sárvár, Szent László király-templom
Lelki forrásaink - Kortárs zománcművészeti kiállítás 18:00 Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
15. kedd Martinus Orgonafesztivál - In memoriam Koloss István 19:30 Szombathely, Székesegyház
16. szerda
17. csütörtök
18. péntek Cserkész Ház megáldása 18:00 Szombathely
19. szombat Bérmálás 11.00 Táplánszentkereszt
20. vasárnap Bérmálás 10.00 Szombathely, Székesegyház
Bérmálás - Szombathelyi Plébániák 16.00 Szombathely, Székesegyház
21. hétfő
22. kedd Martinus Orgonafesztivál - "Üdvözlégy Mária" 19:30 Szombathely, Székesegyház
23. szerda
24. csütörtök
25. péntek
26. szombat Bérmálás - Brenner-iskola Szombathely, Székesegyház
Bérmálás 17.00 Csesztreg/Kálócfa
27. vasárnap Bérmálás 10.00 Vasvár
Bérmálás 16.00 Körmend, Szent Erzsébet-templom
Bérmálás 17.00 Kenyeri
28. hétfő
29. kedd
30. szerda