Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2021. szeptember

1. szerda
2. csütörtök Világosság a sötétségben : Válogatás egyháztörténeti és vallási tárgyú dokumentumokból (kiállításmegnyitó) 17:00 Szombathely, Berzsenyi Dániel Könyvtár
3. péntek
4. szombat Zenés áhítat és szeretetvendégség a Székesegyház előtti téren 11.00 Szombathely, Székesegyház és a templom előtti tér
5. vasárnap Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
6. hétfő Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
7. kedd Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
Martinus Orgonafesztivál - Szotyori Gábor orgonaművész hangversenye 19:30 Szombathely, Székesegyház
8. szerda Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
9. csütörtök Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
10. péntek Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
11. szombat Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
12. vasárnap Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest
13. hétfő
14. kedd Martinus Orgonafesztivál - Kováts Péter, az Esztergomi Bazilika orgonaművészének hangversenye 19:30 Szombathely, Székesegyház
Szent Ignác útja - filmbemutató 18.00 Szombathely, Agora-Savaria Filmszínház
15. szerda „Egymás kedvéért születtünk” - Férfi-nő: hasonlóságok és különbségek - 17.00 Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
16. csütörtök
17. péntek Anya-fia hétvége a Martineum Felnőttképző Akadémián Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
18. szombat Anya-fia hétvége a Martineum Felnőttképző Akadémián Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Celldömölki búcsú Celldömölk
Vasvári búcsú Vasvár
19. vasárnap Anya-fia hétvége a Martineum Felnőttképző Akadémián Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Celldömölki búcsú Celldömölk
Vasvári búcsú Vasvár
Bazsó Cecília orgonahangversenye Szepetneken 10.00 és 15.00 Szepetnek, Szent Őrangyalok-templom
Felújított templom megáldása 17.00 Szombathely, Szentháromság-templom
20. hétfő
21. kedd Martinus Orgonafesztivál - Mátyás István bécsi orgonaművész és Genoveva Dos Santos szoprán énekművész hangversenye 19:30 Szombathely, Székesegyház
22. szerda Boldogabb Családokért - Családi Életre Nevelés módszertani bemutatója Szombathely
23. csütörtök Emlékmű avatás Gaál Jenő verbita szerzetes tiszteletére 17.00 Sorkifalud-Szentléránt
Boldogabb Családokért - Családi Életre Nevelés módszertani bemutatója Jánosháza
24. péntek
25. szombat III. Egyházmegyei Nemzetiségi Nap 10.00 Felsőszölnök
Egyházközségi Képviselőtestületek világi elnökeinek találkozója 9.00 Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Sekrestyések találkozója és képzési napja 9.00 Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
26. vasárnap Perenyeiek fogadalmi zarándoklata a velemi Szent Vid-kápolnához 6.00 Perenye, Szent Ágota-templom
27. hétfő A Szombathelyi Egyházmegye által az 52. Eucharisztikus Kongresszus tiszteletére megjelentetett könyv bemutatója és hálaadó szentmise a kongresszusért 17.30 Szombathely, Székesegyház
28. kedd Martinus Orgonafesztivál - Gedai Ágoston orgonaművész hangversenye César Frank és Maurice Duruflé műveiből 19:30 Szombathely, Székesegyház
Mindszenty József Emlékkonferencia Csehimindszent
29. szerda Mindszenty József Emlékkonferencia Csehimindszent
30. csütörtök