1. |
kedd |
|
|
|
2. |
szerda |
|
|
|
3. |
csütörtök |
|
|
|
4. |
péntek |
Ökumenikus istentisztelet (Dobronhegy) |
16.30 óra |
Dobronhegy |
5. |
szombat |
Bérmálás (Vasszécseny) |
10 óra |
Vasszécseny, Nagyboldogasszony-templom |
Bérmálás (Zalaegerszeg) |
17 óra |
Zalaegerszeg, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve (kertvárosi) templom |
24 órás szentségimádás (Szombathely) |
|
Szombathely, Szent István király templom (Szentkirály) |
Ministráns Foci 2010 - Szombathelyi Esperesi Kerületi elődöntő |
13 óra |
Szombathely, Szalézi pálya |
Ministráns Foci 2010 - Jáki Esperesi Kerületi elődöntő |
9 óra |
Vép |
Ministráns Foci 2010 - Kőszegi Esperesi Kerületi elődöntő |
9 óra |
Kőszegfalva |
6. |
vasárnap |
Bérmálás (Zalaegerszeg) |
17 óra |
Zalaegerszeg, Szent Mária Magdolna-templom |
Püspöki szentmise és úrnapi körmenet |
9 óra |
Szombathely, Székesegyház |
Elsőáldozás Milejszegen |
9 óra |
Milejszeg, Assisi Szent Ferenc-templom |
Szent Kvirin templombúcsú (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Szent Kvirin-templom (Szalézi) |
7. |
hétfő |
KÉSZ-előadás (Szombathely) |
18 óra |
Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium |
8. |
kedd |
|
|
|
9. |
szerda |
Ministráns Foci 2010 - Kemenesaljai Esperesi Kerületi elődöntő |
13 óra |
Jánosháza |
10. |
csütörtök |
Szentségimádás papokért és papi hivatásokért (Szombathely) |
20 óra |
Szombathely, Székesegyház |
11. |
péntek |
Ministráns Foci 2010 - Egyházmegyei döntő |
13 óra |
Csesztreg |
12. |
szombat |
Bérmálás (Pusztamagyaród) |
10 óra |
Pusztamagyaród, Keresztelő Szent János-templom |
Bérmálás (Szombathely) |
15 óra |
Szombathely, Szent István király templom (Szentkirály) |
13. |
vasárnap |
Bérmálás (Szemenye) |
10 óra |
Szemenye, Szent Vendel-templom |
Bérmálás (Celldömölk) |
15 óra |
Celldömölk, Szent Miklós-templom |
Fatimai este Szombathelyen |
18 óra |
Szombathely-Szent István király templom |
14. |
hétfő |
Püspöki szentmise a Székesegyház felszentelésének 196. évfordulóján (Szombathely) |
6.45 óra |
Szombathely, Székesegyház |
15. |
kedd |
|
|
|
16. |
szerda |
|
|
|
17. |
csütörtök |
|
|
|
18. |
péntek |
Szentségimádás a pap- és diakónusszentelés előestéjén |
20 óra |
Szombathely, Székesegyház |
19. |
szombat |
Pap- és diakónusszentelés a Székesegyházban (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Székesegyház |
Templomszentelés Magyarföldön |
17 óra |
Magyarföld |
20. |
vasárnap |
Horváth József atya aranymiséje (Szombathely) |
17.30 óra |
Szombathely, Fatimai Szűzanya Szeplőtelen Szíve tiszteletére és Boldog Batthyány-Strattmann László emlékére épült templom |
Bérmálás (Felsőszölnök) |
10 óra |
Felsőszölnök, Keresztelő Szent János-templom |
Bérmálás (Egyházasrádóc) |
15 óra |
Egyházasrádóc, Szent András apostol templom |
21. |
hétfő |
Papi lelkigyakorlat (Szombathely) |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
22. |
kedd |
Papi lelkigyakorlat (Szombathely) |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
23. |
szerda |
Papi lelkigyakorlat (Szombathely) |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
24. |
csütörtök |
Papi lelkigyakorlat (Szombathely) |
9 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
25. |
péntek |
|
|
|
26. |
szombat |
Bokor Zoltán újmiséje (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Szent Márton-templom |
Bérmálás (Becsehely) |
16 óra |
Becsehely, Keresztelő Szent János-templom |
Gyalogos zarándoklat Maria Bildre Brenner János boldoggá avatásáért |
7 óra |
Maria Bild |
27. |
vasárnap |
Bérmálás (Gencsapáti) |
10 óra |
Gencsapáti, Szent Jakab apostol templom |
Bérmálás (Vép) |
15 óra |
Vép, Urunk Színeváltozása templom |
28. |
hétfő |
Szentségimádás a Jézus Szíve plébániatemplomban |
15 óra |
Szombathely, Jézus Szíve templom (Szőlős) |
Hivatásgondozó lelkigyakorlat (Körmend) |
16 óra |
Körmend |
Pedagógusok lelkigyakorlata (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
29. |
kedd |
Hivatásgondozó lelkigyakorlat (Körmend) |
16 óra |
Körmend |
Pedagógusok lelkigyakorlata (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Az Egyházmegye hitoktatóinak Te Deum ünnepsége |
16 óra |
Szombathely, Székesegyház |
30. |
szerda |
Hivatásgondozó lelkigyakorlat (Körmend) |
16 óra |
Körmend |
Pedagógusok lelkigyakorlata (Szombathely) |
10 óra |
Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia |
Oktatási intézményeink munkatársainak köszöntése Pedagógus Nap alkalmából, Szent Gellért díj átadása |
17 óra |
Szombathely, a Martineum Felnőttképző Akadémia udvara |