Szombathelyi Egyházmegye

Szécshenyi 2020 - Európai Regionális Fejlesztési Alap

>

»

<

«

Eseménynaptár – 2011. szeptember

1. csütörtök
2. péntek
3. szombat Templommegáldás Pácsonyban 10 óra Pácsony, Szent Imre herceg templom
Családi imadélután az új tanév kezdetén Jánosházán
4. vasárnap Veni Sancte Kőszegen 16 óra Kőszeg, Jézus Szíve templom
Tanévnyitó ünnepély a Szent Imre Általános Iskolában 8.30 óra Jánosháza, Szent Imre Általános Iskola
5. hétfő Az egyházmegye hitoktatóinak Veni Sancte ünnepsége 16 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Egyházmegyei papi lelkinap 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
6. kedd
7. szerda
8. csütörtök
9. péntek
10. szombat Bérmálás (Kálócfa) 10 óra Kálócfa, Szent Lőrinc-templom
Katolikus karizmatikus evangelizációs és gyógyító délután 14 óra Szombathely, Székesegyház
A Szombathelyi Kékkereszt Közösség jubileumi ünnepsége 18 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Szűzanya-köszöntő ájtatosság Jánosházán 18.30 óra Jánosháza, Keresztelő Szent János-templom
Kis-Máriacelli főbúcsú 16 óra Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom
Második domonkos zarándoklat a vasvári Szűzanyához 17 óra Vasvár
11. vasárnap Kis-Máriacelli főbúcsú 16 óra Celldömölk, Nagyboldogasszony-templom
Második domonkos zarándoklat a vasvári Szűzanyához 17 óra Vasvár
Búcsúi szentmise Dukán 10 óra Duka, Szűz Mária Szent Neve templom
Kisboldogasszony búcsú Pusztacsatáron 15 óra Pusztacsatár, Nagyboldogasszony-templom
12. hétfő Szentmise és szentségimádás Dukán 10.30 óra Duka, Szűz Mária Szent Neve templom
Gyóntatási továbbképzés lelkipásztoroknak 10 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
13. kedd
14. szerda
15. csütörtök Ruhavásár a Don Bosco Művelődési Házban Szombathely, Táncsics M. u. 44.
16. péntek Ruhavásár a Don Bosco Művelődési Házban Szombathely, Táncsics M. u. 44.
Az Olgyay Családi Zenekar előadása a Martineumban 20 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Egyházmegyei Lelkipásztori Napok a Martineumban 9.30 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
17. szombat Ruhavásár a Don Bosco Művelődési Házban Szombathely, Táncsics M. u. 44.
Egyházmegyei Lelkipásztori Napok a Martineumban 9.30 óra Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
AVE - Három hétvége egyedülálló szülők számára Zalaegerszeg-Botfa
18. vasárnap Ruhavásár a Don Bosco Művelődési Házban Szombathely, Táncsics M. u. 44.
AVE - Három hétvége egyedülálló szülők számára Zalaegerszeg-Botfa
Családok zarándoklata a gencsapáti Szentkúthoz 10.30 óra Gencsapáti, Szentkút
Búcsúi szentmise Nemeskeresztúron 10 óra Nemeskeresztúr, Szent Kereszt templom
19. hétfő
20. kedd KÉSZ előadás Körmenden 18 óra Körmend, Színház aula
21. szerda
22. csütörtök Könyvbemutató Szombathelyen 17.30 óra Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, díszterem
23. péntek Egészséges életmódra és családi életre nevelés pedagógusok és védőnők részére Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
MÉCS napok házasoknak Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
24. szombat Egészséges életmódra és családi életre nevelés pedagógusok és védőnők részére Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
MÉCS napok házasoknak Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Ünnepi szentmise Döbörhegyen 11 óra Döbörhegy, Magyarok Nagyasszonya templom
Hivatástisztázó lelki napok Szombathely, Brenner János Kollégium
25. vasárnap MÉCS napok házasoknak Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
Hivatástisztázó lelki napok Szombathely, Brenner János Kollégium
Bérmálás (Nádasd) 10 óra Nádasd, Szent Kereszt feltalálása templom
26. hétfő
27. kedd
28. szerda
29. csütörtök Egyetemista hittan a Főplébánián 20.30 óra Szombathely, Székesegyházi Főplébánia
30. péntek